Vybrané reference

2016

Lanovka, dětský den Všechovice

Chtěla bych Vám moc poděkovat za zajištění lanových aktivit na profesionální úrovní. Ohlasy na akci jsou báječné. Všichni byly nadšeni. Děti šťastné. Lanovka byla fantastická. Když ji pánové natáhly, trochu se mi podlomila kolena. Takovou výšku jsem nečekala. Měla jsem z toho obavu, ale jsou prostě profíci. Nástup na jízdu pohodový, příjemný. Zakončení bez škubnutí a rychlost jízdy se dala ovlivnit, jak se kdo rozběh. Prostě bomba. Byla to pro ně určitě dlouhá šichta. Přesto jejich přístup k dětem byl obdivuhodný. Zvládly vše na výbornou. Jde vidět, že jsou to profesionálové. 

Díky Vám se z venkovské akce stal nezapomenutelný zážitek. A za to Vám srdečně za všechny děkuji.

Jitka Růžičková, organizátorka dětského dne. Kontakt: jitka-ruzickova@email.cz

2015

Slaňování z budovy gymnázia (fotografie ZDE)

Ještě jednou Vám chci poděkovat za vstřícnost, kreativitu, profesionalitu  a celkovou pohodu při realizaci lanové aktivity při oslavách 25. výročí založení  BIGY Brno. Všichni zúčastnění – studenti, učitelé i vedení školy  byli nadšení a těší se na další spolupráci.

Mgr. Michal Snopek, Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola, Barvičova 85, Brno. Kontakt: michal.snopek@volny.cz

2010 – 2015

Lanovka (fotogalerie ZDE)

Děkujeme za přípravu lanovky v rámci naší tradiční akce Svatováclavská pouť na Přemyslově nám. v BrněSlatina. Akci navštíví každoročně přes 500 dětí a lanovka je tradičním lákadlem. Naše spolupráce trvá již delší dobu a vždy se setkáváme s ochotou, vstřícností při domluvě, přípravě i samotném průběhu akce. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Marcela Koláčková, Dům dětí a mládeže Fantázie, Tilhonova 49, Brno  Slatina. Kontakt: kolackova@helceletka.cz